Trabzonspor'da şampiyonluk direklere takıldı!

15 Mayıs 2019, 15:32
Trabzonspor'da şampiyonluk direklere takıldı!

Direkler gol olsaydı, Trabzon lider olacaktı

32 haftalık periyotta tam 25 kez direğe takılan Trabzonspor büyük bir fırsatı kaçırdı. Topu direğe nişanladığı 6 maçta rakipleri ile berabere kalan Fırtına, tam 12 puan kaybetti. Bordo-Mavililer, bu pozisyonlarda golü bulsa, son 2 haftaya 69 puanla lider girecekti. 

Sezona öze dönüş politikası ile başlayan ancak aldığı sonuçlarla üst sıraların iddialı ekiplerinden birisi olan Bordo-Mavililer, sezon boyunca takıldığı direklere yanıyor... Ligde oynadığı son 8 maçta en az 1 şutu direkten dönen Trabzonspor, 32 haftalık maratonda ise toplamda 25 kez topu direğe nişanladı. Rakipleriyle berabere kaldığı 6 maçta da direkleri geçemeyen Karadeniz temsilcisi, büyük bir fırsatı kaçırdı.

3 PUANLIK FARK

Erzurum, Antalya, Beşiktaş, Sivas, Fenerbahçe ve Konyaspor maçlarında topu direğe nişanlayan Fırtına, bu maçlarda rakipleri ile berabere kaldı ve tam 12 puandan oldu. Bordo-Mavili ekip, söz konusu karşılaşmalarda, bu pozisyonlarda golü bulmuş olsaydı şu anda 69 puanla zirvede yer alacaktı. Bu tabloda son 2 haftaya en yakın takipçisinin 3 puan önünde girecek olan Karadeniz devi, şampiyonluğun en büyük favorisi olacaktı.

FANATİK

yorum yapmak için lütfen Giriş yap

Tüm Yorumları Gör

Son Gönderiler

içeriği görüntülemek için Giriş yap