Sloukas: "Savaşıp kazanan olmak istiyoruz"

17 Mayıs 2019, 22:21
Sloukas: "Savaşıp kazanan olmak istiyoruz"

ÖZEL - Sloukas ve Dixon, Efes maçı öncesinde konuştu

Üst üste 5. kez THY Euroleague'de Final Four'a yükselen Fenerbahçe Beko'da Bobby Dixon ve Kostas Sloukas, Osman Cengiz'in sorularını yanıtladı. 

Obradovic'in her zaman kendisine güvendiğini belirten Sloukas, "Performansımın yükselmesinde kesinlikle koçun çok büyük etkisi var. Her zaman bana olan güvenini gösteriyor. Bir kez daha Final Four’dayız ve ne yapmamız gerektiğini gösterme fırsatımız var" ifadelerini kullandı.

"TEK AMACIM FİNAL"

Tek hedefinin final olduğunu söyleyen Yunan guard, "Tek amacım finale çıkıp kupayı almak. Başka bir hedefim yok." sözlerini söylerken kendisine gelen tekliflerle ilgili de "Final Four’dan sonra bakacağız bunlara" açıklamasını yaptı.


"SAVAŞIP KAZANAN OLMAK İSTİYORUZ"

Sloukas, NBA ve Euroleague'deki sistemin farklı olmasıyla ilgili olarak da, "Benim işim değil. Senelerdir bu böyle. Bu yönde bir şey söylmememe gerek yok. Biz işimizi yapıyoruz, sistem ne olursa olsun savaşıp kazanan olmak istiyoruz" sözlerini sarfetti. 

"ÇIKIP MÜCADELEMİZİ GÖSTERECEĞİZ"

Bu yıl Efes'le birçok kez oynadıklarını söyleyen Bobby Dixon, "Onlarla bu yıl çok oynadık. Onların boylu ve yapılı olması çok da önemli değil. Çıkıp mücadelemizi göstereceğiz" ifadelerini kullandı.


Başarılı oyuncu üst üste 4. kez Final Four'da olmasıyla ilgili de "Burada olduğumdan beri başarılıyım. Umarım bu yıl da kupaları alarak daha da başarılı hale gelirim" ifadesini kullanırken, kendisine çok iyi baktığını da belirtti ve "Et yemiyorum, dinleniyorum, vücuduma bakıyorum. Basketbol benim tutkum. Kazanan olmak için elimden ne gelirse onu mutlaka yaparım" sözlerini söyledi.

"TARAFTARA SAYGI DUYUYORUM"

Taraftarlara büyük saygı duyduğunu belirten Dixon, "Bana saygı ve sevgi gösterdikleri için minnettarım. Ben de onlara büyük saygı duyuyorum. Onlar için elimden geleni yapacağım" açıklamasını yaptı.

"KARŞIMA ÇIKAN FIRSATLARI DEĞERLENDİRDİM"

Dixon, Türkiye'de kariyerinin yükselişe geçmesiyle ilgili de "Fırsatlar karşınıza çıkınca bunları kullanmanız lazım. Ben de karşıma çıkan fırsatları doğru kullandığımı düşünüyorum"


"SADECE KAZANMAK İSTİYORUM"

Başarılı oyuncu sözlerini, "Sadece kazanmak istiyorum. MVP olursam müthiş olur ama olmazsa önemli değil. Kupayı alalım bu yeter. Ama MVP olursam da güzel olur" diyerek noktaladı.

yorum yapmak için lütfen Giriş yap

Tüm Yorumları Gör

Son Gönderiler

içeriği görüntülemek için Giriş yap