Shane Larkin: "Şampiyon olmak için elimizden geleni yapacağız"

18 Mayıs 2019, 17:11
Shane Larkin: "Şampiyon olmak için elimizden geleni yapacağız"

Yıldız basketbolcu final öncesinde konuştu

THY Euroleague Final Four yarı finalinde Fenerbahçe Beko'yu 92-73 yenerek finale yükselen Anadolu Efes'te yıldız oyuncu Shane Larkin, CSKA Moskova ile oynanacak final maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

Shane Larkin'in açıklamaları şu şekilde:

Burada olmak inanılmaz bir tecrübe. Takımım ile ilk kez Final Four’dayım. Sezon içinde iniş ve çıkışlarımız oldu. Ama koçumuz ile birlikte çok çalıştık. Burada olmak bizim için çok özel bir duygu. Daha fazla sorumluluk almak için her şeyi yapmalıyız. Umuyorum ki yarın şampiyonluğa ulaşırız.

"ŞAMPİYONLUK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ"

Ben müthiş bir performans göstermesem ve biz şampiyon olsak bu benim için daha önemli. Detaylara çok dikkat etmemiz gerek. CSKA Moskova çok iyi bir takım ama biz de şampiyon olmak için elimizden geleni yapacağız.


"KOÇUM BANA HER ZAMAN ŞANS VERDİ" 

Sezona istediğim gibi başlayamadım. İstediğim oyunu oynayamadım. Daha sonra koçum, takım arkadaşlarım ve kulübüm bana çok büyük bir destek verdi. Ben de performansımı geliştirmeye devam ettim. Koçum bana her zaman şans verdi ve bana negatif yaklaşmadı.

"KOÇUMUZUN ÖZGÜVENİ BİZE OLUMLU YANSIYOR"

Ergin Ataman size potansiyelinizi gösterme fırsatı veriyor. Soyunma odasında bize ‘Çıkın oyununuzu oynayın” diyor. Bize çok özgürlük veriyor. Kendimizi iyi hissediyorsak daha çok sorumluluk almamızı sağlıyor. Bu özgürlükçü yaklaşım benim daha çok gelişmemi sağladı. Koçun şampiyonluk açıklamalarının bir çılgınlık olduğunu düşünmüyorum. Onun bu açıklamaları bize destek oluyor ve özgüvenimizi arttırıyor. Biz de bu konuda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Koçumuzun özgüveni tam ve bu da bize olumlu yansıyor

yorum yapmak için lütfen Giriş yap

Tüm Yorumları Gör

Son Gönderiler

içeriği görüntülemek için Giriş yap