Ricardo Quaresma, Beşiktaş'ta kalmak istiyor

15 Mayıs 2019, 22:50
Ricardo Quaresma, Beşiktaş'ta kalmak istiyor

"Bu imzanın sonuna kadar arkasındayım"

Devre arasından bu yana hakkında 'ayrılıyor' iddiaları ortaya atılan Ricardo Quaresma'nın Beşiktaş'ta kalmak istediği ortaya çıktı.

Hürriyet'ten İsmail Er'in haberine göre, siyah-beyazlılarla 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Portekizli yıldız kendisi açısından bir sorun bulunmadığını söyledi. Yıldız oyuncu, kulübü Beşiktaş ile sözleşmesinin bir yıl daha devam ettiğini vurgulayarak, "Ortada benim attığım bir imza var. Bu imzanın sonuna kadar arkasındayım. Ancak sadece benim istememle bir şey olmaz. Kulübüm benim hakkımda bir karar verecek. Bu karar hangi yönde olursa olsun bana düşen, saygı duymak olacaktır" şeklinde konuştu.

"HEP BİRLİKTE ODAKLANDIK"

Beşiktaş’taki ortamın çok iyi olduğunu, ailesiyle birlikte siyah beyazlı takımdan ve Türkiye’den çok memnun olduklarını belirten 35 yaşındaki Portekizli futbolcu, "Buradaki arkadaşlık bizim için en büyük itici güç. Bu sayede önemli başarılar kazandık. Şimdi de ligin sonuna kadar kazanarak sıralamadaki yerimizi bekleyeceğiz. Trabzonspor ile oynayacağımız zor bir maç var. Hep birlikte buna odaklandık. Oradan da 3 puanla ayrılıp rakiplerimizin durumuna bakacağız. En azından sezon sonunda Şampiyonlar Ligi’ne kalmayı istiyoruz" ifadelerini kullandı.

yorum yapmak için lütfen Giriş yap

Tüm Yorumları Gör

Son Gönderiler

içeriği görüntülemek için Giriş yap