Obradovic: "Onları şaşırtmak için taktiklerimiz olacak"

17 Mayıs 2019, 22:22
Obradovic: "Onları şaşırtmak için taktiklerimiz olacak"

ÖZEL - Deneyimli başantrenör Efes maçı öncesinde konuştu

Üst üste 5. kez THY Euroleague'de Final Four'a yükselen Fenerbahçe Beko'da başantrenör Zeljko Obradovic, Osman Cengiz'in sorularını yanıtladı. Efes'i şaşırtmak için taktiklerini olacağını belirten deneyimli çalıştırıcı her Final Four'un zor olduğunu da belirtti.

Obradovic'in açıklamaları şu şekilde:

 Neler uyguladığımızı görmeden önce Kalinic ve Vesely’nin durumlarını görmemiz gerekiyor. Birbirimizi çok iyi tanıyan 2 takımız. Ayrı kulvarda karşılaştık bu sezon. En büyük fark. Euroleague’deki kadro farkı. İki takım da çok kaliteli, herkes olmayacak. Ama bu demek değil ki biz baştan sona kadar savaşmayacağız. Bizim takımın karakteri bu.


"ŞAŞIRTMAK İÇİN TAKTİKLERİMİZ OLACAK"

Tabi ki onları şaşırtmak için taktiklerimiz olacak. Aynı şekilde onların da olacaktır. Bizim en önemli durumuz. Şu anki durumumuzu görüp ona göre hareket etmek. Oyuncularıma hep söylüyorum. Sizin bir takım karakteriniz var ve bu karakterle oynamaya devam etmemiz gerekiyor.

"HER SEFERİNDE ZOR OLUYOR"

Final Four her sefer aslında zor oluyor. Bu sefer farklı sorunlarımız var sakatlıklarımız var ama en önemli şey Final Four’da istek, motivasyon ve konsantrasyon.

yorum yapmak için lütfen Giriş yap

Tüm Yorumları Gör

Son Gönderiler

içeriği görüntülemek için Giriş yap