Necdet Ergezen suskunluğunu bozdu

20 Haziran 2019, 08:37
Necdet Ergezen suskunluğunu bozdu

İki yıldızın menajerinden itiraf!

Dorukhan Toköz ve Abdülkadir Ömür’ün menajeri Necdet Ergezen, iki yıldız için gelen tekliflerle ilgili Lig Radyo’ya konuştu.

Lig Radyo Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ayan'ın sorularını yanıtlayan menajer Necdet Ergezen transferler hakkında şu bilgileri verdi:


"DORUKHAN'A 7 MİLYON EURO VERDİLER"

DORUKHAN TOKÖZ: Şu ana dek sadece İtalyan kulüplerinin radarında. Sosyal medyada yazılan teklifler doğru değil. Sadece Udinese kulübünün Dorukhan'ın bonservisi için 7 milyon Euro'luk bir teklifi var buna 1 milyon Euro da performans bonusu ekleyecekler. Ancak bu teklifi Beşiktaş yeterli bulmadı. Dorukhan'ın ederini bulması halinde bir kulübe satılabileceğini düşünüyorum. Şimdi bir satış olmazsa da Dorukhan'ın yeni bir hoca ile kendini geliştirerek daha iyi yerlere gelmesi mümkün.


"ABDÜLKADİR'E EN İYİ TEKLİF MONACO'DAN"

ABDÜLKADİR ÖMÜR: Abdülkadir için daha çok teklif var. Bunlardan en iyi teklif Monaco'dan geldi. Monaco, Abdülkadir için 16 milyon lira bonservis ücretinin yanı sıra 3 milyon euro bonus ve ilerideki olası satışından pay veren bir teklifle geldi. Ancak Trabzonspor Kulübü Abdülkadir'in satışı için pek niyetli değil. Ağaoğlu yönetimi bu yıl şampiyonluk kazanacak bir kadroya odaklanmış durumda. Bu nedenle de Abdülkadir'i takımın önemli bir parçası olarak görüyorlar.

yorum yapmak için lütfen Giriş yap

Tüm Yorumları Gör

Son Gönderiler

içeriği görüntülemek için Giriş yap