Marcelo'dan Beşiktaş yanıtı: Gelirim

16 Mayıs 2019, 14:30
Marcelo'dan Beşiktaş yanıtı: Gelirim

Fikret Orman haber yolladı

Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman, yeni sezonda iddialı bir kadro kurmak istiyor. Başkan Orman, hem teknik direktör arayışlarına hem de futbolcu araştırmalarına devam ediyor. İlk olarak yeni hocayı açıklamayı planlayan başkan Orman, ardından da transferleri bir bir açıklayacak.Yeni hocayı lig biter bitmez açıklayacak olan Beşiktaş, eski futbolcusu Marcelo’yu da geri getirmek için girişimlere başladı. 2017 yazında 7 milyon euroya Fransa’nın Olimpik Lyon takımına satılan Brezilyalı stoper yeniden Kartal olabilir. 

FRANSA’DA ÇOK MUTSUZ 

Beşiktaş kadrosunda 3 stoper + Medel ve Necip bulunuyor. Roco ile Medel’in ayrılma ihtimalleri çok yüksek. Mirin henüz bekleneni veremedi. Ligin en iyileri arasında yer alan Vida’ya transfer teklifleri yağıyor. Sivas’a kiralanan Fatih Aksoy’un ise bonservisinin verilmesi gündemde… Durum böyleyken sorun çözecek bir stoper arayışına giren Orman yönetimi, eski dost Marcelo’ya haber yolladı. Lyon kulübünde mutsuz olan sambacı, “Gelirim” dedi. 

LYON'DAN AYRILMAK İSTİYOR 

Marcelo'nun Lyon kulübüyle 2021’e kadar sözleşmesi bulunuyor. Tecrübeli isim çok iyi bir sezon geçirse de, taraftarlarla yaşadığı kriz Fransa macerasının erken bitmesine neden olabilecek düzeyde… Eşi ve çocukları da koyu bir Beşiktaş taraftarı olan yıldız futbolcu, Lyon yönetimiyle görüşerek transferinde kolaylık isteyecek. Lyon başkanı J.M. Aulas’ın 2 yıl daha sözleşmesi bulunan sambacının önüne stoper transfer etmek istemesi de Marcelo’nun ayrılmaya karar vermesine neden oldu. 


GÜNEŞ

yorum yapmak için lütfen Giriş yap

Tüm Yorumları Gör

Son Gönderiler

içeriği görüntülemek için Giriş yap