Hugo Lloris: "Kazanan liderliği alacak"

07 Haziran 2019, 19:53
Hugo Lloris: "Kazanan liderliği alacak"

Tecrübeli kaleciden atmosfere vurgu

A Milli Futbol Takımımız, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu'ndaki üçüncü maçında grubun lideri Fransa ile karşı karşıya gelecek. Zorlu karşılaşma öncesinde Fransa Milli Takımı'nın tecrübeli file bekçisi Hugo Lloris basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

Hugo Lloris'in açıklamaları şu şekilde: 

Aslına bakarsanız Uluslar Ligi'nde de önemli maçlar oynadık ama istediğimiz sonuçları elde edemedik. Bütün konsantrasyonumuzu bu eleme grubuna vermiş durumdayız. Yarın burada harika bir atmosfer olacaktır, Türkiye'ye büyük bir saygımız var. Çok önemli bir maç.  Şimdi tüm konsantrasyonumuzu bu maçlara vermiş durumdayız. Yarın iyi bir atmosfer olacağını biliyoruz.  Yarın oyuncular ellerinden geleni yapacaklardır. Türkler zaten takımlarını ve futbolu çok seviyor. 

"İYİ BİR MAÇ OLARAK GÖRÜNÜYOR"

Tüm maçlar zor. Önemli olan işi ciddi şekilde yapıp en iyi durumumuzla maça çıkabilmek. Nantes'ta oynadığımız maçta takımın isteği ve arzusu çok önemliydi. Yarın çok farklı bir maç oynanacak, sonuçta eleme maçı ama ben bu tutkunun yarın da devam edeceğini düşünüyorum. Maça hala 24 saat var, rakip analizi ile ilgili gerekli hazırlıkları yapıyoruz. Rakibimizin yeni bir teknik direktörü var, Dünya Kupası'nda başarılı olmuş bir teknik direktör, onlar da bu gruptan çıkmayı hedefliyorlar. Baktığınız zaman iyi bir maç olarak görünüyor.

"KAZANAN LİDERLİĞİ ALACAK" 

Bu şehirde bu atmosferi ilk defa yaşayacağız. Bazı şeyleri maçtan sonra konuşmak daha iyi olur ama şunu da unutmamak lazım, Avrupa'da da benzer atmosferlerde maça çıkıyoruz. Burada kesin olan şey şu ki bu atmosfer Türkiye'yi motive edecek. Kazanan takım da grubun 1. sırasını alacak. Bu da onlar için motive edici bir şey olacaktır.

yorum yapmak için lütfen Giriş yap

Tüm Yorumları Gör

Son Gönderiler

içeriği görüntülemek için Giriş yap