Giresunspor'un yeni transferi Ahmet Kesim, Totemle'ye konuştu

12 Temmuz 2019, 09:40
Giresunspor'un yeni transferi Ahmet Kesim, Totemle'ye konuştu

Giresun'un yeni stoperi Ahmet Kesim, Merih Önal'a konuştu

Gazişehir Gaziantepspor’u attığı son penaltı golüyle Süper Lig'e çıkaran stoper Ahmet Kesim, Totemle'ye konuştu.

MERİH ÖNAL - ÖZEL RÖPORTAJ

Gazişehir formasıyla Süper Lig'e yükselme başarısı gösteren, sonrasında TFF 1. Lig ekibi Giresunspor ile anlaşan Ahmet Kesim, gündemi Merih Önal'a değerlendirdi.

''BİR YILIN EMEĞİ VAR''

Son penaltı çok büyük bir sorumluluk, çünkü bir yılın emeği var. Son bir penaltı atışına kalıyor ve geçen sezon da penaltılarla elenmiştik. Nitekim bu sezon son penaltı bana kaldı ve soğukkanlı kalarak golü buldum. Gazişehir o golle Süper Lig'e yükseldi. Gazişehir Gaziantep halkı başarıyı hak eden bir camia ve taraftara sahip. Onlara önümüzdeki sezon başarılar dilerim.

“GİRESUNSPOR TERCİHİMİN SEBEBİ...”

Giresunspor'a gelmemdeki en büyük sebep; camia ve Erkan Sözeri hocamdır. Farklı teklifler olmasına rağmen ben bildiğim tanıdığım hocayla çalışmak istedim. Zaten burada da şampiyonluk mücadelesi verecek bir kadro kuruluyor. Ben de Giresunspor’un başarısı için elimden gelen bütün mücadeleyi göstereceğim.

“BAŞARIYA İNANIYORUM”

Kadroya baktığımızda genç, dinamik ve tecrübeli oyunculardan kurulduğumuzu görüyoruz. Şampiyonluklar, iyi arkadaşlıklardan ve uyumdan doğar. Giresunspor'da da bu ortamı çok kısa bir süre içerisinde yakalayarak başarılı olacağımıza inanıyorum. Daha önce bir çok takımda şampiyonluk yaşadım ve Giresunspor'da da bu duyguyu yaşamak istiyorum.

''ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM''

Forma şansı bulduğum her yerde elimden gelen mücadeleyi gösteriyorum. Sağ ayaklı olmam sebebiyle tabi sağ stoperde daha rahat ediyorum ancak uzunca bir süre sol stoperde de forma giydim.

“GİRESUNSPOR TARAFTARINA...”

Taraftarımız bizi her şartta desteklesin ve kötü giden dönemlerde de bize inansın. Sezon genelinde ayakta kalırsak çok başarılı olacağımızı düşünüyorum. Giresunspor taraftarı gönlünü rahat tutsun.


yorum yapmak için lütfen Giriş yap

Tüm Yorumları Gör

Son Gönderiler

içeriği görüntülemek için Giriş yap