Galatasaray yönetimi Banega için İspanya'ya gidiyor

10 Haziran 2019, 17:40
Galatasaray yönetimi Banega için İspanya'ya gidiyor

Galatasaray'da yönetim İspanya yolcusu

8 numara arayışını sürdüren Galatasaray’da idari direktör Şükrü Hanedan İspanya’ya gidiyor. Ever Banega’nın menajerinin ardından Sevilla kulübü ile satın alma şartları masaya yatırılacak ve teklif yapılacak.

Önümüzdeki sezon kadroda düşünülmeyen Ndiaye'nin yerine oyuncu arayan Galatasaray'da ilk tercih Sevilla'da forma giyen Arjantinli 8 numara Ever Banega.... Menajeriyle birçok kez görüşme yapan Sarı-Kırmızılılar şimdi de kulübü Sevilla ile masaya oturmak için harekete geçiyor. Banega trasferi için bu hafta oldukça kritik olacak. 

5 MİLYON GÖZDEN ÇIKARTILDI  

İdari direktör Şükrü Hanedan bu hafta içinde Sevilla kulübü ile görüşmek için İspanya'ya gidecek ve şartları konuştuktan sonra teklifini sunacak. Galatasaray'ın 5 milyon euroyu gözden çıkardığı belirtiliyor.  

SEVİLLA'NIN İSTEKLERİ DE ÖNEMLİ   

Banega'nın sözleşmesi 2020 yılında sona ereceği için Galatasaray bu transferde önemli avantaja sahip. Ancak Galatasaray'ın FFP anlaşması olduğu için Sevilla'nın ne kadar bonservis isteyeceği de kritik öneme sahip.  

SEVİLLA'DAN FAZLA KAZANACAK   

Banega'yı Galatasaray dışında Boca Juniors da istiyor. Sevilla'da yılda 2.2 milyon euro kazanan Banega'ya Galatasaray'ın teklifi 3 milyon euro olmuştu. Banega 65 kez Arjantin Milli Takım forması giydi.  

7 MİLYON İSTENECEĞİ İDDİA EDİLİYOR  

Galatasaray, Banega için 5 milyon euroyu gözden çıkartırken, Sevilla'nın 7 milyon isteyeceği iddia edildi. 

(Takvim)

yorum yapmak için lütfen Giriş yap

Tüm Yorumları Gör

Son Gönderiler

içeriği görüntülemek için Giriş yap