Galatasaray, 6 milyon euro alan Talisca'yı düşünmüyor

08 Haziran 2019, 18:57
Galatasaray, 6 milyon euro alan Talisca'yı düşünmüyor

Cimbom yıldız ismi alacak mı?

Geçtiğimiz hafta Talisca'nın Galatasaray'a sponsorların yardımı ile transfer olabileceği iddiaları basına yansımıştı. Son gelişmelerle birlikte, Brezilyalı oyuncunun durumunu soruşturan ve FFP şartlarına göre hareket eden Sarı-kırmızılı takımımız, Talisca'yı transfer etmeyi düşünmüyor.

Sporx'in haberine göre; Galatasaray'ın Beşiktaş'ın eski yıldızı Talisca'yı kadrosuna katmak istediği iddiaları ortaya atılırken Galatasaraylı idarecilerinin böyle bir girişimde bulunulmadığı ortaya çıktı.

6 MİLYON TALEP EDİYORLAR

Sambacının menajerine yakın bazı aracıların "Talisca'yı kiralayabiliriz" diye teklifte bulunduğu, oyuncunun da Türkiye'de forma giymek adına Çin'deki yarım sezonluk kazancı olan 6 milyon euro garanti para talep ettiği belirtildi.

TERİM TARAFTARI UYARMIŞTI 

Maaş bütçesinde ciddi bir düşüş hedefleyen ve Belhanda, Muslera gibi yüksek kontratlı isimlerin dahi gönderilmesi gündeme gelen Galatasaray'da bir futbolcuya yarım sezon için 6 milyon euro ödemenin mümkün olmadığı aktarıldı.  Talisca'nın Taffarel ile resminin olmasından dolayı sosyal medyada bu transferi Taffarel'in yapacağı iddia ediliyordu.  Fatih Terim de basında ve sosyal medyada çıkan haberlere dikkat edilmesi konusunda taraftara uyarıda bulunmuştu

yorum yapmak için lütfen Giriş yap

Tüm Yorumları Gör

Son Gönderiler

içeriği görüntülemek için Giriş yap