Fluminense cephesinde çok konuşulacak bir açıklama geldi

09 Haziran 2019, 14:56
Fluminense cephesinde çok konuşulacak bir açıklama geldi

Canlı yayında İtalyan kaleciyi duyurdular

Geçtiğimiz yaz 17 yıl formasını giydiği Juventus'tan ayrılarak Fransız devi Paris Saint Germain'in yolunu tutan efsanevi kaleci Gianluigi Buffon, birkaç gün evvel PSG'ye veda etmişti.İtalya'da yayın yapan Sky Sport kanalı ise resmi internet sitesi aracılığıyla yayınladığı haberde 41 yaşındaki eldivenle ilgilenen kulüpler arasında Fenerbahçe'nin de olduğunu duyurmuştu. 


Bonservisi elinde olan dünyaca ünlü file bekçisinin sarı-lacivertlilere gelme ihtimali futbol kamuoyunda büyük bir yankı uyandırırken Buffon'un adının geçtiği bir başka kulüp olan Fluminense cephesinde çok konuşulacak bir açıklama geldi.


Brezilya kulübünün başkanlığına aday olan Mario Bittencourt, seçimlerden önce TV Bandeirantes adlı bir kanalda katıldığı programda Buffon'un kendilerine önerildiğini şu cümlelerle açıkladı:


"Şu anda birtakım araştırmalar yapıyoruz. Bunlardan bir tanesi de herkesin bildiği gibi yurt dışından bizimle çalışmak için resmi teklifte bulunan bir spor ekipmanı markasıyla ilgili."


"Söz konusu firma, bize önerdiği pakette Buffon'u da takıma getirme imkanları olduğunu iletti. Biz de kendilerine verdiğimiz cevapta bunun son derece enteresan olabileceğini söyledik."

PSG ile bu sezon 25 maçta görev yapan Buffon ile ilgilenen takımların arasında Fenerbahçe ve Fluminense'nin yanı sıra La Liga devi Barcelona'nın da olduğu iddia edilmişti.

yorum yapmak için lütfen Giriş yap

Tüm Yorumları Gör

Son Gönderiler

içeriği görüntülemek için Giriş yap