Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan Ergin Ataman demeci

21 Mayıs 2019, 20:27
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan Ergin Ataman demeci

"Fair play'den bahsedecek en son kişidir..."

THY Euroleague Final Four final mücadelesinde CSKA Moskova'ya kaybetmekten kurtulamayan Anadolu Efes'te başantrenör Ergin Ataman ile Fenerbahçe taraftarları arasında yaşanan gerginliğin yankıları sürüyor.

Konuyla ilgili FB TV'ye açıklamalarda Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Ergin Ataman'ın geçmiş vukuatlarına baktığımızda "fair play"den bahsedecek en son kişidir. Özür beklemesi de işin arsızlık boyutudur. Taraftarlarımız bizim üçüncülük maçımızdan sonra salonu terk etmediler, büyük bölümü de Efes'i samimi bir şekilde destekledi. Desteklemeyenler de köstek olmadılar. Seslerini çıkarmadılar" ifadelerini kullandı.

"EKRANA YANSIMIŞTIR"

Ergin Ataman'ın tribünlere ağır küfürler savurduğunu vurgulayan Başkan Koç, "Maçın bitmesine 20-25 saniye kala skor kesinleştikten sonra, Fenerbahçeli taraftarlar geçmişte yaşanan olaylardan dolayı Ergin Ataman'a 'Mola alsana, mola alsana' tezahüratı yaptı. Bu tezahürat sonrası Ergin Ataman iki tribüne çok ağır küfürler etmiştir. Ergin Ataman'ın küfürleri ekrana da yansımıştır. İşin boyutu orada değişti, olay fiziki boyuta geldi. Biz de olayları yatıştırmaya çalıştık. Çok şükür daha büyümedi, keşke olmasaydı" şeklinde konuştu.yorum yapmak için lütfen Giriş yap

Tüm Yorumları Gör

Son Gönderiler

içeriği görüntülemek için Giriş yap