Erol Bulut'tan Emre Belözoğlu açıklaması!

16 Mayıs 2019, 09:13
Erol Bulut'tan Emre Belözoğlu açıklaması!

Erol Bulut'tan Emre Belözoğlu'na;

Yeni Malatyaspor'dan ayrılan teknik direktör Erol Bulut, Süper Lig'in gündemindeki konular hakkında konuştu. 

Yeni Malatyaspor'dan sürpriz bir şekilde istifa eden teknik direktör Erol Bulut, TGRT Haber'de Sabri Ugan'ın sunduğu Maç Yeni Başlıyor programına çarpıcı açıklamalar yaptı.

"TERİM'E ANLATMASINDAN RAHATSIZ OLDUM"

Erol Bulut, Galatasaray maçında Telekom Arena'da adil olmayan şeyler yaşadıklarını söylerken, hakem Yaşar Kemal Uğurlu'nun kenara gelip Fatih Terim'e pozisyonu anlatmasıyla ilgili olarak, "Beni çok rahatsız etti. Çünkü o ara için 3 dakika ekledi, o arada da penaltı pozisyonu oldu ve ben soyunma odasına 1-0 geride gittim" dedi.

"HAFTA SONU VAR HAKEMİ ÇOK ÖNEMLİ"

Teknik direktör Bulut, hafta sonundaki G.Saray-Başakşehir maçı içinde dikkat çekici bir ifade kullandı ve "İkinci yarıda başlayan bu hakem sıkıntılarının içinde bulunduğum için söylüyorum, VAR ve hakem o maçta çok önemli olacak" diye konuştu.

 "İKİNCİ YARIDA HAKEMLER DEĞİŞTİ!"

"Ayrıca çoğu takımlar hakeme baskı ile ilerlemeye çalışıyor. Hakemler de bundan etkileniyor ve yanlış kararlar veriyorlar. Ligin ilk yarısında hakemlerin ve VAR performansı gayet iyi. Ama ikinci yarıda bambaşka bir fotoğraf ortaya çıktı. Oturup kendilerine sormalılar. Bunun nedeni için benim de bir düşüncem var ama ben söylemeyeyim! Çünkü olumlu konuşmayacağım! Türk futbol markası böyle büyümez."

"EMRE BELÖZOĞLU MÜTHİŞ BİR ŞEY YAPAR"

 "Futbolcular artık daha atletik. Ben futbolu 37 yaşımda bıraktım. Emre Belözoğlu, 39 yaşında, performansı en iyi futbolculardan birisi. 40 yaşında Fenerbahçe'ye dönüp futbol oynaması gerçekleşirse, kendi adına müthiş bir şey olur. 41 yaşında futbolu bırakmak diğer futbolculara yeni hedefler açar."

"BAŞAKŞEHİR İLE ADIMIN ANILMASI…"

"Başakşehir'de Abdullah Avcı hoca ile birlikte 3 yıl çalıştık. İskeleti kurduk. Ondan dolayı belki adım Başakşehir ile anılıyor. Şu an boştayım ve başka takımlarla da adımızı çıkıyor ama sezon bitince yurt içi yurt dışı olsun teklifleri değerlendireceğim."

"COCU BURAYA HAZIRLIKSIZ GELDİ"

"Fenerbahçe'nin içinde bulunduğu durumun nedenleri var. Cocu iyi bir isim, Comolli yeni bir sistem kurdu ama Türkiye'de işler farklı. Hollanda futbolu ile Türk futbolu farklı. Bence biraz hazırlıksız geldi. Belki Comolli de hazırlıksız geldi. Bizim ligimiz çok zor. Bu ligi küçük görenler ve hazırlanmadan gelenler sıkıntı yaşıyor."


yorum yapmak için lütfen Giriş yap

Tüm Yorumları Gör

Son Gönderiler

içeriği görüntülemek için Giriş yap