Ergin Ataman: "Kendimize inanıyoruz ve başaracağız"

16 Mayıs 2019, 17:00
Ergin Ataman: "Kendimize inanıyoruz ve başaracağız"

Euroleague'de Final Four heyecanı

THY Euroleague Final Four basın toplantısı düzenlendi. Final Four’a katılan dört takımın başantrenörleri ve birer oyuncularının katıldığı toplantıda Anadolu Efes başanatrenörü Ergin Ataman ve Vasilije Micic açıklamalarda bulundu.

Ergin Ataman'ın açıklamaları şu şekilde:

Final Four’da olduğumuz için heyecanlıyız. Tüm sezon boyunca takımım Euroleague’de basketbol oynamaktan büyük keyif aldı. Her maç oynadığımız basketbolu geliştirdik, her maç kendimize olan güvenimiz arttı. Şimdi yeni bir adım atma zamanı. Ama tabi ki Euroleague tarihinin en iyi koçuna ve Euroleague’de bu sezonun en iyi takımına karşı oynayacağız. Kendimize güveniyoruz, kendimize inanıyoruz ve başaracağız.

"40 DAKİKA BOYUNCA SAVAŞACAĞIM"

Vasilije Micic ise “Sezon boyunca oynadığımız maçlar gibi bir maç olacak. Geçen sezonki takımım ile Final Four’da büyük beklentilerimiz vardı çünkü takımdaki herkes çok heyecanlıydı. Yarı finalde kaybettik, takımımız tecrübesizdi. Kendimi şimdi daha tecrübeli ve daha hazır hissediyorum, 40 dakika boyunca savaşacağım ve takımıma elimden gelenin en iyisini vereceğim.” açıklamalarında bulundu. 

yorum yapmak için lütfen Giriş yap

Tüm Yorumları Gör

Son Gönderiler

içeriği görüntülemek için Giriş yap