Beşiktaş'ta teknik direktör belirsizliği son buluyor

23 Mayıs 2019, 10:20
Beşiktaş'ta teknik direktör belirsizliği son buluyor

Beşiktaş'ta Lucescu ismi ikinci plana atıldı! İşte ilk tercih...

Beşiktaş’ta Şenol Güneş’ten sonra yeni teknik direktörün kim olacağı büyük bir merak konusu. Spor basını bu sorunun yanıtını ararken Beşiktaş'ta da yönetim bu konuyla ilgili yoğun bir çaba içinde. 

Beşiktaş'a ilk 2 yılında şampiyonluk kazandırıp ardından 2 sene üst üste mutlu sona ulaşamayan siyah-beyazlılar'da, tecrübeli hocanın milli takım ile anlaşması sonrası yeni teknik direktör arayışları sürüyor.

İBRE AVCI'YA DÖNDÜ


Mircea Lucescu, Sergen Yalçın, Guti ve Okan Buruk isimleri geçerken yönetimde ibreler tam olarak Başakşehir ile bu sezon şampiyonluğu kaçıran Abdullah Avcı’ya döndü.

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Rumen teknik direktör Lucescu ile görüşme gerçekleştirmiş ve prensip anlaşmasına varmıştı. Başakşehir’in şampiyonluğu kaçırması ve yönetimdeki isimlerin Lucescu’ya sıcak bakmaması sebebiyle Abdullah Avcı ilk sırayı aldı. Önümüzdeki günlerde Abdullah Avcı ile görüşme yapacak olan Orman, teknik direktör konusunda artık son noktayı koyacak. Abdullah Avcı’nın Beşiktaş’ın teklifine vereceği cevap ise merak konusu. Yönetimde önemli bir isim olan Serdar Adalı'nın da Şenol Güneş'in yardımcısı Guti'yi takımın başında görmek istediği de biliniyor. 

DİĞER ADAYLAR SERGEN YALÇIN VE LUCESCU


Vodafone Park'ta oynanan son Alanyaspor karşılaşmasından sonra taraftarlar, Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ı tribüne çağırarak yönetime adeta 'Takımın başında Sergen Yalçın’ı görmek istiyoruz' mesajını vermişti.


Abdullah Avcı ile yapılacak görüşmeden olumsuz bir cevap alınırsa Sergen Yalçın veya Lucescu’nun takımın başına getirilmesi bekleniyor.

TOTEMLE - ÖZEL / ERTUĞRUL AYTEK

yorum yapmak için lütfen Giriş yap

Tüm Yorumları Gör

Son Gönderiler

içeriği görüntülemek için Giriş yap