Balıkesirspor'da başkanlığa seçilen Kadir Dağlı Totemle'ye konuştu

13 Haziran 2019, 11:03
Balıkesirspor'da başkanlığa seçilen Kadir Dağlı Totemle'ye konuştu

Balıkesir'de başkan seçilen Kadir Dağlı, projelerini Merih Önal'a anlattı

TFF 1. Lig ekibi Balıkesirspor Başkanı Kadir Dağlı, takımla ilgili sorunları ve projelerini Totemle'ye anlattı.

MERİH ÖNAL - ÖZEL RÖPORTAJ

Balıkesir Baltok'un yeni başkanı Kadir Dağlı, ayağının tozuyla kulübü bulunduğu sıkıntılı süreçten çıkarmak adına çalışmalara başladı. Salı günü iş adamı Mustafa Akar ile görüşerek bankalardaki icrayı kaldırmayı planlayan Dağlı, perşembe günü ise Portekiz’e giderek Nuno Andre Coelho ile görüşecek. Bu görüşmede Portekizli futbolcuya olan borç ödenerek takımın küme düşmesi engellenecek.

İşte Kadir Dağlı'nın aktardıkları;

''BORÇLARIMIZI ÖDEYECEĞİZ''

“Kulübe gelen tüm paralar bankalardaki icra nedeniyle Mustafa Akar’a gidiyor. Kendisiyle telefonda konuştum, salı günü bir araya geleceğiz. Borcun tamamını şuan için ödeyemeyeceğimizi fakat borcuna karşılık bir miktar ödeme yapıldıktan sonra ilerleyen dönemde bu borcun tamamının ödeneceğini aktardık. Kendisi de bankalardaki haczi şimdilik kaldıracak.

“PORTEKİZ’E GİDECEĞİZ”

Perşembe günü kulüp avukatı, uluslararası avukat ve çevirmen ile birlikte 4 kişi Portekiz’e gideceğiz. Nuno Andre Coelho’ya olan borç için de ödeyebileceğimiz rakamı belirttik. Kendisi bizim Portekiz'e geleceğimizi duyunca ciddiyetimizin farkına vardı, teklifimizi kabul etti. Paramızı cebimize koyduktan sonra Portekiz'e gidip bu anlaşmayı da sağlayacağız. Sonrasında ise belirlediğimiz maddi disipline uyarak bundan sonraki çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.

''TRANSFER YASAĞI KALKINCA...''


Sayın Akar konusu ve Nuno Andre Coelho dosyası ortadan kalkınca diğer sorunları da çözme yoluna gidip görüşmelere başlayacağız. Transfer yasağını kaldırınca da anlaşma sağladığımız yeni oyuncular ile görüşmelere başlayacağız. Önceliğimiz Balıkesirspor’u içinde bulunduğu kötü mali tablodan kurtarmak.''GİRAY BULAK BAŞKA TAKIMLA ANLAŞMIŞ''

Başkanlığa seçildikten sonra yoğun birkaç gün yaşadım ve yönetimimizdeki isimlerden duyduğum kadarıyla Giray Bulak hocamız başka bir takım ile anlaşmış. Ben henüz kendisiyle görüşmedim ancak profesyonel hayatta bu durumlar yaşanabiliyor. Kendisiyle yollarımızı ayırırsak teşekkür ederek ayıracağız.

Takımımızın başına ya mümkün olursa geçmişte kulübe hizmet etmiş bir isim getireceğiz, mümkün olmazsa da yeni isimlerle görüşeceğiz. 
yorum yapmak için lütfen Giriş yap

Tüm Yorumları Gör

Son Gönderiler

içeriği görüntülemek için Giriş yap