Abdullah Avcı'nın transfer raporu ortaya çıktı

07 Haziran 2019, 12:10
Abdullah Avcı'nın transfer raporu ortaya çıktı

Şilili yıldızla ilgili kararını verdi

Beşiktaş'ın yeni hocası Abdullah Avcı'nın transfer stratejisi büyük oranda belli oldu. Tecrübeli çalıştırıcının, stoper mevkisi için kararını kamp sonrası vereceği öğrenildi.

Geldiği günden beri hiç şans bulamayan Roco için bile acele edilmemesini isteyen Avcı, kamp döneminde beğenmesi halinde Şilili oyuncuyu kadroda tutacak. 

Aynı şekilde geride bırakılan sezonda şans bulmasına rağmen performansı nedeniyle zaman zaman eleştirilen Mirin'i de kampta yakından takip edecek olan Abdullah Avcı, kamp sonrası yönetime vereceği raporda stoper talebinde bulunabileceği iddia edildi. 

Vida'nın, çok iyi bir teklif gelmemesi halinde mutlaka takımda tutulmasını isteyen siyah-beyazlı takımın teknik patronu, önceliğini orta saha üzerinde tutacak. 

MEDEL'E "KAL" ÇAĞRISI 

Kulüpten ayrılmayı isteyen Medel'in de takımda kalmasını isteyen Abdullah Avcı, Medipol Başakşehir'deki orta saha gibi bir orta saha kurmaya çalışacak. Bu planlamada Şilili futbolcuya çok büyük ihtiyaç duyacak olan Avcı, deyim yerindeyse Medel'den bavulları bırakmasını isteyecek. Öte yandan Abdullah Avcı'nın, yeni sezonda kanat sıkıntısı yaşamamak için yönetime bu mevkilerin yeniden yapılandırılması gerektiğini söylediği bildirildi.

KAYNAK - MİLLİYET

yorum yapmak için lütfen Giriş yap

Tüm Yorumları Gör

Son Gönderiler

içeriği görüntülemek için Giriş yap