A Milliler'e İzlanda'da büyük ayıp

10 Haziran 2019, 14:34
A Milliler'e İzlanda'da büyük ayıp

İzlanda'da skandal! A Milliler'e büyük saygısızlık

EURO 2020 Elemeleri'nde Fransa'yı 2-0'la deviren A Milliler, İzlanda ile oynamak için bu ülkeye yolculuk etti. Kafileye İzlanda'da zor anlar yaşatıldı.

EURO 2020 Elemeleri'nde grupta 3'te 3 yapan Şenol Güneş yönetimindeki Türkiye A Milli Futbol Takımı, 4. maç için İzlanda'ya uçtu.

3 SAAT BEKLETTİLER

İzlanda ile karşılaşacak olan Ay Yıldızlılar, bu deplasmana 6.5 saatlik bir uçak yolculuğunun ardından ulaştı. Yorucu yolculuğun ardından havalimanında güvenlik gerekçe gösterilerek yaklaşık 3 saat bekletilen milli takım kafilesinde başta Burak Yılmaz olmak üzere birçok isim sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla tepki gösterdi.


İşte Burak Yılmaz'ın söyledikleri;


''Saygısızlık bu. 3 saattir bekletiliyoruz. Herkesin çantasını, kremlerini aldılar. 6.5 saat yolculuk yaptık ve 3 saattir de bekliyoruz. Hala arkadaşlarımız gelemedi.''

EMRE'YE TUVALET FIRÇASI UZATTILAR!

Öte yandan Emre Belözoğlu havalimanındayken görüş almak isteyen muhabirlerin arasında yer alan bir İzlandalı, tecrübeli futbolcuya mikrofon yerine bir tuvalet fırçası uzattı. Bu anları kameraya çeken ve gazeteci olmadığı tahmin edilen İzlandalı'nın bu hareketini Emre Belözoğlu fark edemedi ve muhabirlere açıklama yapmadan uzaklaştı. 


yorum yapmak için lütfen Giriş yap

Tüm Yorumları Gör

Son Gönderiler

içeriği görüntülemek için Giriş yap